Okmeydanı’nda oturuyorsanız ve Nakliye işine ihtiyacınız var ise doğru yerde olduğunuza şüphe duymayın. Furkan Nakliye Okmeydanı Evden Eve Nakliye sektöründe uzun yılladır çalışan ve sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan kurumsal bir nakliyat firmasıdır. Okmeydanı semtinde birçok iş yapmış olan Furkan Nakliyat Okmeydanı sakinlerinin beğenisini kazanmayı başarmış ve Okmeydanı Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında lider firma olma konumuna gelmeyi başarmıştır. Her zaman işlerinde uzman, genç ve dinamik kadrosu ile çalışmalarını sürdüren Furkan Nakliye sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetine önem vermiş olan bu çizgisinden kesinlikle taviz vermeyecektir.

Firmamızdan Okmeydanı Evden Eve Eşya Taşıma hizmeti almak için tek yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçmektir. Firmamız ile iletişime geçtiğinizde adresinize göndereceğimiz ekspertizmiz detaylı eşya incelemesini yaptıktan sonra sizlere Okmeydanı Nakliyat planı oluşturur ve bu plan dâhilinde fiyat teklifinde bulunur. Elemanımız sizlerden asla bir ücret talep etmez çünkü bu hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Firmamız ile anlaşmaya vardığınızda sizin istediğiniz tarihte adresinize Nakliyat ekibimiz eşyalarınızın tümünü paketlerler. Firmamızdan Nakliyat hizmeti aldığınız sırada sizlerin tek yapması gereken özel eşyalarınızı yanınıza almanızdır. Geri kalan tüm eşyalarınız Nakliyat ekibimiz tarafından özenle ambalajlanmaktadır.

Kullandığımız ambalajların hepsi Nakliyat işi için üretilmiş ve yurt dışından getirilen özel ambalajlardır. Eşyalarınızın monte ve de-monte işlemleri de yine alanında uzman elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Eski evinizden alınan eşyalarınız yeni evinizde yine elemanlarımız tarafından yerlerine yerleştirilir ve sizlere hasar görmemiş bir şekilde teslim edilir. Elbiseleriniz de özel elbise dolaplarımızda taşınmakta ve ütüleri dahi bozulmadan yeni evinize Nakliye edilmektedir. Okmeydanı Evden Eve Nakliyat işinde uzmanlaşmış olan firmamızdan hizmet almak için hemen arayınız.