Furkan Nakliyat İstanbul nakliyat çalışmaları ile hem şehir içinde hemde şehirler arasında parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.  Parça Eşya Taşımacılığı ihtiyacınızda yanınızdayız. Tüm evinizi taşıtmıyor sadece bir kısım eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız, ya da bir öğrenci iseniz ve limitli eşyalarınız varsa bizimle ekonomik bir şekilde taşıtabilirsiniz.
Parça eşya taşımacılığında erken davranarak indirim fırsatlarımızdan yararlanabilmek için en az 5 gün öncesinden firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Eşyalarınızın sürecindeki planlaması uzmanlarımız tarafından yapılırken gidilecek güzergahtaki diğer parça eşyalar da göz önünde bulundurularak tarafınızdan teslim alınma süresi taşınmak istediğiniz günden önce de olabilmektedir. Örneğin sizler İzmir’den Bodrum’a yazlık eşyalarınızı göndermek istiyorsunuz. Fakat diğer parça eşya taşımalarımız Balıkesir ve İzmir illerine. Bu durumda eşyalarınızı sizlerden önceden teslim alıyor ve araçta en öne yerleştiriyoruz. Daha sonra sevkiyat sıralamasına göre belirtilen günde adresinize teslimatı tarafımızca yapılmaktadır. Yani sizler eşyalarınız yine planlanan tarihte yeni adreslerinde teslim alıyorsunuz.
Hizmetlerimiz tam kapsamlı olup nakliye süreci zarfında tüm eşyalarınızın paketlenmesi, mobilyalarınızın demontaj ve montaj işlemleri, kurulum ve yerleştirme işlemleri tıpkı komple bir ev eşyası taşırcasına aynen yapılmaktadır. Sizler için durmadan çalışmaktayız. Her geçen gün hizmet yelpazemizi genişletip tüm Türkiye’ye hizmet vermek adına canla başla çalışmaktayız.